Vila

Uhříněvská vila Ivety Bartošové může být vaše. Za 7,5 milionu!

V nabídce jedné realitní kanceláře se objevil inzerát na prodej rodinného domu v Uhříněvsi, ve kterém bydlel právě Josef Rychtář společně s Ivetou Bartošovou. Za kolik je dům na prodej a kdo získá peníze?

Vila v Uhříněvsi je místem, kde si Iveta Bartošová užívala bezstarostné chvíle se synem Arturem. A také místo, které se po její sebevraždě stalo jakýmsi symbolem. Právě před tímto domem plály svíce a ležely květiny, bylo to místo snad více navštěvované než Ivetin hrob.

Teď rodinnou vilu v pražské Uhříněvsi nabízí realitní kancelář za 7 300 000 korun. Peníze půjdou dědicovi, tedy synovi Bartošové Arturovi. Do domu se Bartošová nastěhovala právě s malým Arturem po rozchodu s jeho otcem Ladislavem Štaidlem.

Související obsah

Po smrti zpěvačky v něm ještě několik měsíců bydlel Josef Rychtář. Teď je dům už zcela vyklizený a čeká na nové majitele.

Realitní kancelář dům prezentuje jako rodinný dům s kamny a hezkou zahradou poskytující naprosté soukromí a klid. Pozemek má rozlohu téměř 800 metrů. Jakékoliv další informace médiím o prodeji domu, ale realitní kancelář odmítá sdělit.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova
tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz