Penis

Má nejdelší penis na světě, ale je nešťastný. Ženy se ho bojí

Má nejdelší penis na světě, ale je nešťastný. Ženy se ho bojí
Zdroj: facebook.com

Sní o tom každý muž, mít penis tak dlouhý, jako nikdo jiný. Jenže mít ho nejdelší na světě, nemusí být až taková výhra. Nejenže svou velikostí vyděsí každou ženu, ale motá se, kam nemá a znemožňuje i ty nejběžnější činnosti.

Dvaapadesátiletý Roberto Esquivel Cabrera z Coahuila na severovýchodě Mexika by o těchto peripetiích mohl povídat hodiny. Dlouhý penis mu totiž doslova ničí život. Jeho chlouba měří 48 centimetrů a podle něj by mohla být skutečně nejdelší na světě, píše web Mirror.

Jenže život s takovým mackem přináší jen samá negativa. Nejenže se ho ženy bojí a nechtějí s ním mít sex, ale jeho mužství po kolena mu způsobuje takové problémy, že nemůže ani pracovat. Touží tak alespoň po tom, aby ho zapsali do Guinessovy knihy rekordů.

Související obsah

Roberto se také dožaduje toho, aby ho uznali za invalidu a na život mu přispíval stát. A aby si nemysleli, že si vymýšlí, absolvoval rekordman rentgenové vyšetření, na kterém se ukázalo, že je všechno pravé.

Zdroj: facebook.com

Lékaři ale dodali, že mužův penis má ve skutečnosti "jen" 15,24 centimetrů a zbytek je kůže. Cabrerovi doporučili operaci, která by mu s obtížemi pomohla. Jenže to se obdařenému muži nezdá, chce být raději invalidou, který se bude mít čím pochlubit.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODHALENO: Jak ženu zaručeně přivést k výbuchu? Recept na ženský orgasmus je tady!

Nejdelší dostřik semene nebo vagína ´vzpěračka´? Sexuální rekordy k neuvěření!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz