Bydlení

BYDLENÍ: Chcete žít na hradě? Tenhle je na prodej!

BYDLENÍ: Chcete žít na hradě? Tenhle je na prodej!
Zdroj: johnlscott.com

Velmi nezvyklá nemovitost je na prodej v americkém státě Washington. Je určená všem, kteří už odmala chtěli žít ve vlastním hradě a svého snu se nezbavili ani v dospělosti. Nový kupec nebude překvapivě muset obětovat žádnou ohromující částku peněz.

Středověká nostalgie. Právě tak popisuje realitní kancelář John L. Scott tuhle unikátní nemovitost. "Jedná se o kompletní hrad s padacím mostem a hradním příkopem," píše realitka v popisu nemovitosti. Kupec získá i spousty artefaktů: "Jde o kruhovou budovu v gotickém stylu, které nechybí věže, točité schodiště a dokonce i chrličem," dodávají makléři.

 

Budova má čtyři patra a podle realitky potřebuje interiér ještě trochu doladit. Hrad stojí na oploceném pozemku o velikosti pět tisíc čtverečních metrů. Do blízkého městečka Winthrop je to pár minut jízdy autem, takže nový hradní pán nebude muset vážit dlouhou cestu pro zásoby.


Související obsah

Dům má dvě kuchyně, tři koupelny a samozřejmě ložnici v každém nadzemním patře. Mezi nimi se obyvatelé přesunují stylově, po již zmíněném točitém schodišti. A cena za takový hrad? Zřejmě vás překvapí, realitka si za unikátní dům žádá necelé čtyři miliony korun.

Dokážete si představit, že si pořídíte místo bytu či domku z katalogu rovnou hrad? Chtěli byste si zkusit bydlení ve věži? Napište nám do komentářů!

jox, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Bydlení

Důležité Události

Píše se na Deník.cz