Už v neděli večer nás čeká druhý díl nového ročníku SuperStar. Mezi jinými předstoupí před porotu exotická kráska z Angoly. Jak uspěje?
Na co se můžete těšit v neděli večer na Nově? Před porotu předstoupí i krásná třiadvacetiletá učitelka v mateřské školce Nela Bartolomeu, jejíž tatínek pochází z Angoly.
"Rozhodně nezpívám na profesionální úrovni, spíš doma ve sprše. Chtěla bych znát názor porotců na to, zda zpívat vůbec umím,“ prozradila Nela. Svou osobnost popisuje v deseti slovech takto: "Jsem šílená, ochotná, obětavá, hodná, tvrdohlavá, cílevědomá, zásadová, talentovaná, milá, vtipná.“ Nela je navíc krátce single! "Měsíc před castingem jsme se rozešli s přítelem. Nejvíc mě podrželi mí přátelé.“
Co na pěvecký výkon Nely řekne odborná porota ve složení Palo Habera, Klára Vytisková, Marta Jandová a Ondřej Soukup? To se diváci dozví už v neděli večer ve 20:20 na Nově!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz