Krvavý Měsíc

Hrozivé proroctví: Blíží se krvavý měsíc a s ním děsivá předpověď!

Hrozivé proroctví: Blíží se krvavý měsíc a s ním děsivá předpověď!
Zdroj: Profimedia

Už za tři týdny nás čeká poslední ze čtveřice krvavých měsíců. Podle proroctví s sebou přinese totální zkázu.

Proroctví o krvavých měsících je mimo jiné hypotéza křesťanských kazatelů Marka Blitze nebo Johna Hageea, podle které s sebou přinese zkázu tetráda čtyř zatmění Měsíce. To podle dávné předpovědi znamená příchod konce světa. "Slunce se ponoří do tmy a měsíc bude krvavý, než přijde velký a strašlivý den," varuje Bible (Joel, 2:31).

Toto období začalo úplným zatměním Měsíce 15. dubna 2014, další přišlo 8. října 2014, třetí 4. dubna 2015 a poslední nás čeká 28. září 2015. Po těchto čtyř krvavých měsících následovalo vždy šest úplňků.

K tomuto astronomickému jevu došlo za posledních 500 let jen třikrát a vždy to skončilo nějakou významnou událostí. Podobně to vidí astrolog Petr Messany. "Ano, krvavé a katastrofální situace hrozí a postavení planet upozorňuje právě na tuto krizi," domnívá se Messany.

Související obsah

První tetráda přišla v roce 1493, kdy byli ze Španělska vyhnáni všichni Židé, asi čtvrt milionu lidí, a otřáslo to celou Evropou. Podruhé přišla v roce 1949, kdy byl vytvořen stát Izrael, a potřetí v roce 1967, kdy došlo k šestidenní arabsko-izraelské válce. Nyní se nabízí souvislost s hromadným odchodem lidí utíkajících před válkou v Sýrii a uprchlickou krizí v Evropě.

Další zdroje hovoří o možnosti srážky s asteroidem. Podle portálu express.co.uk se jich k Zemi řítí hned šest, mezi 21. a 28. zářím. Podle NASA by nás ale všechny měly minout. "Nevypadá to, že by některý z nich mohl trefit Zemi," uvedl astronom Paul Chodas. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Konec světa: Bude 21. září 2015 posledním dnem lidstva? Strašlivé proroctví řeší i americká NASA!

Letošní Vánoce jsou poslední!? Stephen Hawking vysvětlil, proč lidstvo zanikne

hel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz