Jaromír Jágr

Odporné kšefty s Jágrovou nahotou! S kým měl sex?

Odporné kšefty s Jágrovou nahotou! S kým měl sex?

Hvězdný hokejový útočník Jaromír Jágr se stal terčem odporného útoku. Někdo se snaží vydělat na jeho choulostivých fotkách.

Tohle si legenda českého hokeje nezasloužila! V době, kdy se hvězda NHL chystá na novou sezónu, někdo za jeho zády chystá odporný útok. Do redakce pořadu Prásk! přišla fotografie, na níž je vidět Jaromír Jágr, jak leží svlečený na posteli a přikrytý dekou.

Není tam sám. Vedle něj leží dívka, která si zřejmě s hokejistou udělala selfie. Na tom by nebylo nic špatného. Jágr je svobodný a v současné chvíli nemá ani žádný vztah. Jenže dívka na fotce zřejmě udělala chybu.

Se svým "úlovkem" se pochlubila a fotku někomu poslala. Člověk, který se fotky zmocnil, se rozhodl, že na ní a na slavném hokejistovi zbohatne. Fotku pozměnil, aby nebylo poznat, kdo vedle Jágra leží. A posílá redakcím nabídku, že za tučný obnos prozradí, s kým měl Jágr sex.

Související obsah

Kdo tedy s fotkou kšeftuje? Kolik za ní chtěl peněz? Kdo je tajemná slečna na fotografii? A k čemu mezi ní a Jágrem skutečně došlo? Sledujte pořad Prásk! na TV Nova hned po Ordinaci v růžové zahradě 2.
 

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz