Hokej

Hokejista číslo 68 a jeho ženy: Se kterou se mu dařilo nejvíc?

Hokejista Jaromír Jágr oznámil, že se rozešel se svou dlouholetou přítelkyní Innou. Jaký vliv měly na Jágra jeho ženy? Jak se mu se kterou dařilo? Která byla nejlepší? Byla to maminka? Nebo snad nějaká z modelek?

Měnil dresy, měnil dívky a média si toho všímala. Jaromír Jágr byl vždycky na očích, nikdy však kolem něj nebyl žádný velký skandál. A to i přesto, že měl po svém boku modelky, moderátorky a naposledy Miss Internet.

Jaké byly Jágrovy ženy a jak se mu dařilo v jednotlivých erách?
 

 

Zdroj: isifa.com

Éra maminky:

Kladno, Pittsburgh 1988-1995
359 zápasů / 157 gólů + 232 asistencí /
1,085 bodu na zápas
 

Když odcházel mladý Jaromír Jágr do zámoří, doprovázela ho maminka Anna. Také proto, aby uvařila, postarala se o vše potřebné a aby vycházející hvězda měla potřebný klid. V Pittsburghu v té době dvakrát vyhrál Stanley Cup, v sezoně 95-96 dokonce nastřílel 62 gólů v základní části, což se mu už nikdy nepovedlo.

Zdroj: Mediafax


Éra Ivy Kubelkové:
 

Pittsburgh 1996-1998
222 zápasů / 144 gólů + 202 asistencí /
1,558 bodu na zápas
 

V roce 1996 se v souvislosti s číslem 68 mluvilo zejména o dvou událostech. Kvůli Jágrovi prý Češi totálně vyhořeli na Světovém poháru, zároveň se ale po boku stále slavnější superstar objevila modelka Iva Kubelková.

Zdroj: Mediafax

 

Éra Nicol Lenertové:
 

Pittsburgh 1998
25 zápasů / 8 gólů + 28 asistencí /
1,440 bodu na zápas
 

Ale tady se snad nedá mluvit o nějaké éře, spíše o románku. Moderátorka TV Nova několikrát za hokejistou letěla do zámoří. S Jágrem byla jen několik měsíců.

Zdroj: TN.cz

 

Éra Andrey Verešové:
 

Pittsburgh, Washington, NY Rangers 1999-2004
302 zápasů / 150 gólů + 201 asistencí /
1,162 bodu na zápas
 

Modelka, moderátorka a jiná modelka. Slovenka Andrea Verešová provázela Jaromíra Jágra pět let. Čím hokejovou ikonu ovlivnila? V jedné talk-show se chlubila, že Jágr kvůli ní přestal nosit slavnou „deku“. Po čtyřech letech se ale rozešli.

Zdroj: Mediafax

 

Léto výluky a návrat do New Yorku:
 

Kladno, Omsk, NY Rangers 2004-2006
114 zápasů / 70 gólů + 92 asistencí /
1,421 bodu na zápas
 

Když se v NHL v roce 2004 nehrálo, vrátil se Jágr na rodné Kladno a hned ho byly plné noviny. Ale nepsalo se jen o jeho gólech. Bulvární plátky se předháněly v tom, se kterou dívkou jen vyfotí. Vznikly legendy o vztahu s Lucií Borhyovou, se kterou byl údajně dva měsíce. K románku s Jágrem se ale hlásila i Agáta Hanychová.

Zdroj: Mediafax/tn.cz

 

Éra Inny Puhajkové:
 

NY Rangers, Omsk, Philadelphia, Dallas, Kladno 2006-2012
392 zápasů / 140 gólů + 227 asistencí /
0,936 bodu na zápas


S půvabnou rodačkou z Broumova byl Jaromír Jágr dlouhých šest let. Inna zvládla se slavným hokejistou tři přestupy. Zažila New York, ruský Avangard Omsk, rok ve Philadelphii i další trejd do Dallasu. Při návratu Jágra domů na Kladno už se ale začalo mluvit o tom, že něco není v pořádku. První náznaky přišly ve chvíli, kdy hráč s číslem 68 otevřeně promluvil o nevěře. Pár týdnů poté oznámil na svém facebookovém profilu konec vztahu.

Zdroj: Mediafax

 

 
KTERÁ Z NICH BYLA NEJKRÁSNĚJŠÍ? Hlasujte na TV Fanda.

JARDA JÁGR: TAKHLE VÁLÍ NEJVĚTŠÍ TAHOUN ČESKÉHO HOKEJE
 

Podle svého vyjádření na facebookovém profilu se Jágr do dalšího vážného vztahu nehrne. Dokonce své fanoušky žádá o radu na nejlepší recept na lepší zítřek...

ft, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události