Sex na veřejnosti

Sex na louce překazili milencům závistivci! Podívejte se jak! VIDEO

Místo toho, aby odvrátili zrak a nechali zamilovaný pár, aby si naplno užil intimní chvilku, rozhodli se jim sex překazit. Mladá dvojce si po tomto zážitku příště nejspíš rozmyslí, kde se bude sexuálním hrátkám oddávat.

Každý to máme jinak, někdo si nedovede představit sex jinde než doma v posteli, jiného zase vzrušuje veřejné prostranství. Ať tak či tak, když to na nás přijde, je nám jedno, kde si usteleme. Dvojce na videu, které bylo pravděpodobně pořízeno někde v Americe, si k tomu vybrala louku.

Jenže neudělali úplně nejlépe, otevřená pláň totiž přímo vybízela k tomu, aby je někdo šmíroval. Z nedaleké lodi si z jejich počínání chtěla udělat legraci skupinka mladíků a rozhodla se, že páru sex pěkně okoření.

Související obsah

Po bleskovém naplánování akce vytáhl jeden z mužů signální pistoly a okamžitě bylo jasné, co zamýšlí. A opravdu to nebylo volání o pomoc. Namířil nad nic netušící pár a vystřelil světlici. Rychlost, s jakou od sebe dvojce odskočila, by se dala rovnat s rychlostí světla. Příště už se milenci určitě pokusí před zraky zvědavců skrýt.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Víte, s kolika partnery jste ve skutečnosti mohli mít sex? Vyzkoušejte kalkulačku, která vám to spočítá!

WOW: Prsatá Pamela Anderson úplně nahá! Skoro v 50 letech má postavu snů! Podívejte se na ni

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz