Další sporty

Prázdné tribuny na MLB rozvášnily fanoušky. Obscénnímu páru hrozí vězení

Prázdné tribuny na MLB rozvášnily fanoušky. Obscénnímu páru hrozí vězení
Stadion Oaklandu Athletics RingCentral Coliseum | Zdroj: profimedia.cz

Nedělní zápas zámořské MLB má zajímavou dohru. Po baseballovém utkání mezi Oaklandem Athletics a Seattlem Mariners se totiž více řeší počínání fanoušků na tribunách. Jeden pár se měl totiž na stadionu dopouštět sexuálního aktu a policie celý čin vyšetřuje.

"Oaklandské policejní oddělení na to bylo upozorněno po zápase a zahájili jsme vyšetřování," prohlásil mluvčí policie pro web TMZ. Incident se odehrál během zápasu MLB mezi Oaklandem a Seattlem. 

Samotné utkání příliš divácké pozornosti neupoutalo, když si cestu na pětatřicetitisícový stadion Athletics našlo jen lehce přes devět tisíc diváků. Toho také využil jeden fanouškovský pár, který se rozhodl na prázdné tribuně oddávat sexuálním praktikám. 

Související obsah

​Toto počínání ale může nést hodně nepříjemné následky. Pokud se totiž prokáže jejich vina, hrozí páru šestiměsíční vězení, či pokuta 1 000 dolarů (cca 24,6 tisíce korun). 

Domácí Oakland Athletics nakonec ve zmíněném zápase proti Seattlu Mariners zvítězil 5:3. V zámořské MLB mu ale patří poslední místo v tabulce. 

Baseball občas přináší velké emoce:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události