Blesk

Muže při focení zasáhl blesk. Získal nadlidské schopnosti!

Štěstí v neštěstí měl australský fotograf Brian Skinner, kterého během fotografování zasáhl blesk. Nejenže se mu téměř nic nestalo, ale má nyní schopnosti, které by mu mohl leckdo závidět.

Snažil se pořídit perfektní fotku z bouřky a málem se mu to stalo osudným. "Šel jsem nastavit na fotoaparátu expozici a najednou jsem spatřil, jak mi světlo prochází hlavou. Měl jsem pocit, jako by se všechno najednou zastavilo, jako bych byl mimo svoje tělo," popsal Brian. Blesk ho naštěstí nezranil a on stihl utéct píše britský Daily Mail.

Když se potom Brian podíval na ruku, měl ji úplně černou. Blesk mu prošel přes pravou ruku a všechny prsty, dokonce promáčknul i zlatý prsten, který na prstu měl. Podle fotografa to byl právě zlatý prsten, který mu zachránil život, protože většinu blesku absorboval.

Související obsah

Tato hororová zkušenost měla ale nakonec šťastný konec. Brian totiž tvrdí, že mu blesk dal schopnost číst lidem myšlenky. "Vidím věci, které jiní lidé nevidí, slyším i na obrovskou vzdálenost a mám i jiné schopnosti. Třeba když někdo vejde do místnosti, tak hned vím, co chce říct," tvrdí muž. Podle vlastních slov má také obrovskou sílu a připadá si jako Superman.

Ačkoli to zní jako sci-fi, fotografovo tvrzení potvrzují i někteří vědci. Podle nich je možné, že když přežijete zásah blesku, může jeho energie ve vašem těle zůstat a vy jste "supernabití". I když Brianovi schopnosti vydržely jen nějakou dobu, na tento zážitek bude vzpomínat do konce života.

ČTĚTE TAKÉ:

TOP 3 neobjasněné záhadné příběhy! Z toho mrazí
Telepatie – vnímejte lidi kolem sebe
Letní bouřky ohrožují srdce
TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz