Stavebnice

VIDEO: Geniální! Všechna dětská vozítka v jedné stavebnici

Jízda na čemkoliv, tak by se velice jednoduše dala popsat stavebnice, kterou přivedlo na svět duo nizozemských tvůrců. Infento, jak se vynikající hračka jmenuje, vydrží vaší ratolesti celé dětství.

Merkur a Lego – k těmhle legendárním stavebnicím se už brzo přiřadí také Infento. Jde o hračku, která bude vašeho syna či dceru provázet doslova celé dětství. Sen každého rodiče se stává skutečností díky dvojici nizozemských vývojářů.

Se stavebnicí si opravdu užije každé dítě od batolete až po teenagerský věk. S pomocí jediného klíče z ní smontujete celou řadu vozítek, která budou vaše potomky bavit i vozit. No považte, vozík na panenky, odrážedlo pro batolata, tříkolka pro předškoláky, koloběžka pro dítka školou povinná a dokonce i parádní kára pro teenagery. Ani to však není všechno. Stačí kol vyměnit za lyžiny a hned má vaše dítě zábavu na sníh zaručenou.

Jakmile se stavebnice Infento objevila na startupovém webu Kickstarter, ihned si získala své fanoušky. Požadovaných 50 tisíc dolarů na zahájení výroby měla na svém kontě během několika dnů a teď už se pyšní téměř šestinásobnou částkou. První přispěvatelé se tak vytoužené stavebnice, která bude bavit po celé dětství, dočkají zkraje příštího roku.
 

pel
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz