Jaromír Jágr

Jágr: Když česká armáda bude potřebovat, jsem připraven!

Jaromír Jágr se pilně připravuje na novou sezónu v NHL. V přípravných zápasech se zatím nedal ani jeden gól. A tak piloval střelbu - automatickou puškou na střelnici.

"Dva přípravné zápasy a ještě ani gól. Tak mi trenér povídá - JDI TRÉNOVAT STŘELBU. Tak jsem šel :-) Bohužel nebyl k dispozici brankář (teda já jsem ho aspoň neviděl). Tak nevím, jak se mi dařilo," směje se hokejová legenda v nejnovějším vzkazu svým hokejovým fanouškům, který zveřejnil na svém Facebooku.

Dva přípravný zápasy a ještě ani gól. Tak mi trenér povídá- JDI TRÉNOVAT STŘELBU. Tak jsem šel :)))) Bohužel nebyl k dispozici brankář ( teda já jsem ho aspoň neviděl ) tak nevim, jak se mi dařilo :) ...... Teď vážně, kdyby naše armáda potřebovala, jsem připraven pomoci :)).... Florida Panthers Team building activities

Posted by Jaromír Jágr on 29. září 2015

A dodal: "Teď vážně. Kdyby naše armáda potřebovala, jsem připaven pomoci :-)," vzkázal Jágr a přidal video z teambuildingové akce Floridy Panthers, na které oblečen do vojenského mundůru na střelncii pálí z automatické pušky.
 

Související obsah

 
Jeho fanoušci, "Hokejová rodina", Jágrův vzkaz chápou jasně. "Já si myslím, že je to dobrá inspirace pro mladé kluky, pokud tohle udělá Jarda, budou chtít bránit vlast i oni... takže za mě palec nahoru," komentoval například Tomáš Bachor.
 

TN.cz / ych
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz