Chlapec

Matka šla vařit, chlapeček (2) vylezl z okna v 8. patře! VIDEO

Šokovaní svědci se zatajeným dechem sledovali, jak dítě stojí na parapetu, zvedá nožičku do vzduchu a bez strachu se dívá dolů.

Portál The Siberian Times zveřejnil šokující video z Ruska. Je na něm zachycen dvouletý chlapeček, který vyleze z otevřeného okna na osmém patře a nejistě stojí na parapetu. Drama se odehrálo ve městě Miass v Čeljabinsku.

Svědci okamžitě přivolali policii. Ukázalo se, že matka batolete byla v té chvíli v kuchyni a vařila oběd. Okno nechala otevřené, aby vyvětrala.

Když spatřila svého syna v okně, něžně a opatrně ho vzala do náruče. Všechno dobře dopadlo. Kdyby na něj zakřičela, mohla ho vyplašit a určitě by spadl.

Související obsah

"Skoro jsem dostala infarkt, když jsem syna uviděla. Vařila jsem oběd a chtěla jsem vyvětrat. Syn byl u mě, ale pak odběhl z kuchyně. Když jsem ho uviděla, tak jsem šeptala jeho jméno a pomaličku šla k němu. Měla jsem srdce v krku. Nechtěla jsem ho vyplašit. Pak jsem plakala asi půl hodiny, nemohla jsem se uklidnit, "popsala chlapečkova matka minuty hrůzy.

 

hel, TN.cz

K tématu Chlapec

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz