David Berdych

Exgangster Berdych do toho praštil! Milá na něj čekala 11 let!

Exgangster Berdych do toho praštil! Milá na něj čekala 11 let!
Zdroj: Profimedia

Jeden z nejznámějších českých zločinců, nedávno předčasně propuštěný David Berdych, znovu přišekl o svobodu. Tentokrát za to ovšem nemůže policie, ale Berdychova přítelkyně, kterou si v pátek vzal.

David Berdych opustil brány vězení letos v červnu po 11 letech - odsouzen byl přitom na 15 roků, takže nyní musí sedm let sekat dobrotu, jinak se bude muset vrátit do pokoje se zamřížovaným oknem.


A Berdych ukazuje, že to s napravením a spořádaným životem myslí opravdu vážně - v pátek se totiž v Praze oženil. Jeho vyvolenou se stala Marie K., která na obávaného vyděrače a lupiče čekala dlouhých 11 let.


Že jejich láska dlouhým odloučením nijak neutrpělay bylo jasné už při Berdychově propuštění na svobodu. Marie totiž na svého partnera čekala hned za branami věznice a okamžitě se mu vrhla kolem krku.


Pár si své Ano řekl v libeňském zámečku, pak se svatebčané přesunuli do hotelu v pražské Troji. Berdycha vypátral deník Blesk a muž, jehož jméno nesl i nechvalně proslulý gang, z toho vůbec neměl radost.


"Mě taky pořád někam posílali a za to jsem dostal jedenáct let. Dejte mi už konečně pokoj,“ bručel nakvašeně Berdych cestou do obřadní síně.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz