OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Čistá kuchyň po pečení cukroví během pár vteřin

Čistá kuchyň po pečení cukroví během pár vteřin

S blížícími se Vánoci klade většina lidí ještě větší důraz na udržování pořádku v domácnosti. Zároveň ale čekají další úkoly jako balení dárků nebo pečení cukroví.

Obáváte se, že uklidíte, ale záhy po dalších povinnostech budete muset znovu pro vysavač? S ručním vysavačem Kobold VC100 vám zabere úklid drobků v kuchyni jen pár vteřin. Váš domov bude vonět cukrovím a vánoční atmosférou, aniž by na kuchyňské lince zůstávaly nevzhledné drobky nebo zbytky mouky.

Zdroj: oficiální zdroj


Udělejte si radost ještě před Vánoci a zjednodušte si tak veškeré přípravy. Ruční vysavač Kobold VC100 je ideální pro rychlý úklid každé domácnosti. Je skladný, lehký a díky tvaru rukojeti se pohodlně drží a ovládá. Svým designem se navíc stane ozdobou vašeho domova. Mít ho neustále po ruce se opravdu vyplatí v mnoha situacích. Pohodlně vysát s ním můžete nejen drobky v kuchyni, ale také pohovku zaneřáděnou od chlupů vašeho domácího mazlíčka, autosedačku, rozsypanou hlínu z květin nebo jiné nečistoty. Jednoduchým způsobem lze regulovat intenzitu sání a snadno tak vysavač přizpůsobit jak nečistotám, tak povrchu, ze kterého se je snažíte odstranit.

Šikovný pomocník Kobold VC100 je skvělým dárkem pod stromeček. Potěšte své blízké a ušetřete jim tak mnoho starostí a času, který jinak tráví úklidem. Ruční vysavač můžete objednávat v e-shopu shop.vorwerk.cz za cenu 2 995 Kč
 

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz