Chytrá domácnost

Kolik kilo jste shodili při úklidu? Zjistíte to s chytrou osobní váhou

Kolik kilo jste shodili při úklidu? Zjistíte to s chytrou osobní váhou
Zdroj: oficiální zdroj

Když se řekne váha, jde o obyčejnou všední věc. Když se ovšem řekne chytrá váha, tak jde o přístroj využívající současné nejmodernější technologie a spojení s mobilem či tabletem.

Pro dokonalý úklid domácnosti existuje celá řada pomocníků. Někteří z nich dokonce patří do kategorie tzv. chytrých. Přesto je úklid stále považován za činnost, při které se člověk hýbe a může tak shodit nějaké to kilo. To je pak dobré si ověřit na přesné váze. A vítaným bonusem je jistě fakt, že i tenhle běžný domácí přístroj může mít přídomek inteligentní.

Cínskou společnost  Xiaomi našinci doposud znali hlavně díky chytrým telefonům. Její výrobní kapacity jsou ale mnohem širší a obsahují například i zařízení pro chytrou domácnost nebo inteligentní fitness pomůcky. Obě tyto kategorie v sobě spojuje právě chytrá osobní váha Mi Smart.

Ta zaujme hned na první pohled velice uhlazeným ale zároveň stylovým provedením. Necelé 2 kilogramy vážící váha ve tvaru čtverce o rozměrech 30 x 30 centimetrů má i velice nenápadný displej. Ten je tvořen bílými LED diodami, které jsou však ve vypnutém stavu neviditelné. O dodávku energie se postarají čtyři AA (tužkové) baterie.

Související obsah

Ona chytrost a inteligence této váhy nespočívá jen v zobrazení hmotnosti a tělesného tuku, ale v jejím propojení se smartphonem či tabletem (operační systémy Android a iOS) přes aplikaci Mi Fit, v níž tak můžete pohodlně sledovat a monitorovat svou fyzickou aktivitu. Váha to umí sledovat nejen u vás, ale u celé rodiny (celkem až 16 osob). A jako bonus si osobní váha dobře rozumí také s fitness náramkem Mi Band.

pel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Chytrá domácnost

Důležité Události

Píše se na Deník.cz