Drogy

Zfetovaný mladík polil přítelkyni vařící vodou, pak hrozil sociálce

Na Novojičínsku vykázali policisté z domu násilníka, který omámený drogami polil svou partnerku vařící vodou. Žena skončila s popáleninami druhého stupně v nemocnici. Muž se ale domů vrátil a navíc slovně napadl sociální pracovnici.

Za vším podle policie stojí partnerské neshody. Muž omámený drogami vylil vodu z varné konvice na svou partnerku. Ta utrpěla popáleniny druhého stupně na čtyřech procentech těla. Policisté proto muže vykázali ze společné domácnosti, ten ale krátce nato tento zákaz porušil.

Další den totiž slovně napadl sociální pracovnici, která přišla zkontrolovat jejich děti.  Za celý loňský rok bylo dočasně ze společného obydlí vykázáno dvanáct agresorů a letos jich je stejný počet za pouhých devět měsíců.

Související obsah

I tento případ tak potvrzuje, že mezi nejčastějšími důvody sporů jsou, alkohol, drogy a peníze. V drtivé většině se jednalo o muže napadající fyzicky i psychicky rodinné příslušníky. Útočily ale také děti na své rodiče. V několika případech útočníci použili  zbraň, železnou tyč nebo nože.

hru / Lucie Cochlarová, TN.cz

K tématu Drogy

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz