Zahraničí

Holčička (10) zastřelila krokodýla kuší! Její táta se chlubí fotkami

Obrovskou vlnu emocí vyvolala v Česku mladá lovkyně Michaela Fialová, která střílí zvířata a pak si s nimi dělá fotky, které sdílí na sociálních sítích. Teď tu máme podobný případ. Jenže Elle, která kuší zastřelila krokodýla, je teprve 10 let.

Lidé odpradávna lovili zvířata. Byla to nutnost, protože si museli získat nějakou obživu. Jenže doba už je jiná. Velké množství zvířat je na pokraji vyhynutí a není opravdu žádný důvod je zabíjet. Ani pro jídlo, ani pro zábavu. Své o tom snad teď už ví i americký zubař, který zabil slavného lva Cecila.

Jenže lovců, kteří zabíjí pro zábavu, je mnohem více. A ještě k tomu většinou rádi provokují fotografiemi svých úlovků na sociálních sítích.

Jenže v posledním případě je autorkou smrtící střely teprve 10letá holčička jménem Ella. Ta svou kuší na lovu se svým otce zastřelila pořádného aligátora. Otec byl na svou dceru náležitě pyšný a hned si pořídili se nebohým zastřeleným zvířetem několik fotografií. Nepřišlo mu ani torchu podivné, že zvířed před tím, než ho dívka zastřelila, nalákali do pasti a zahákli ho. Pak dívka vystřelila ze břehu na krokodýla, který neměl šanci uniknout. Její otec pak ještě pro jistotu na zvíře vystřelil z pistole, aby byla jeho smrt jistá.

Související obsah

Je podle vás v pořádku vést 10leté dítě k zabíjení zvířat? Nebo by se na ně mělo spíše jen dívat a učit se o tom, jak přírodu chránit? Napište nám do komentářů nebo na náš Facebook, co si o tom myslíte!

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz