Michaela Fialová

Lovkyně Michaela zase provokuje: Mrtvá žirafa a široký úsměv

Lovkyně Michaela zase provokuje: Mrtvá žirafa a široký úsměv
Zdroj: facebook.com

Česká lovkyně Michaela pokračuje v nechutné hře. Na Facebooku se chlubí mrtvou žirafou i pštrosem a rozčiluje ochránce zvířat i myslivce. Její profil sleduje už přes 47 tisíc fanoušků.

Lara Croft i zabiják v sukni. Kontroverzní lovkyně Michaela Fialová zabíjí v Africe exotické šelmy, aby se jimi mohla pochlubit na Facebooku. Na fotkách s nadšeným úsměvem pózuje nad mrtvými zvířaty, ochráncům přírody ukazuje svůj mrazák ve videu a komentuje i uprchlickou krizi. Její profil sleduje na Facebooku přes 47 tisíc lidí, petici na vykázání lovkyně z Afriky podepsalo 20 tisíc odpůrců.

 

V poslední době na sociálních sítích provokovala zavražděnou žirafou, zebrou, pštrosem nebo vzácnými jeleny. A dočkala se odpovídající reakce. "Jsi NECHUTNÁ a ZBABĚLÁ osoba. KARMA na tebe bude ještě tvrdá," napsal Michaele na Facebooku jeden z jejích odpůrců. "Doufám, že brzo umřeš a budeš při tom hodně trpět," vyhrožuje jiný. "Jsi nemocná, nech si pomoct od psychiatra," doporučil další oponent. Na možnou psychopatii poukazuje většina kritiků.

Michaela má na své straně ale i řadu příznivců, kteří ji obdivují, a vrací úder za ni. Lovkyně sama komentuje ty nejhorší urážky a vysmívá se lidem s jiným názorem. Odmítá zoo a velkochovy, ale podporuje komerční lov - údajně proto, že zvířata v přírodě mohou volně žít, než je někdo z jejích přátel zastřelí.

Atraktivní vražedkyně ale nedráždí jen ochránce zvířat, proti jejímu jednání už vystupují i ochránci lidských práv. Uprchlíky totiž nazývá "africkou špínou, negry nebo černými opicemi". Zdá se, že kontroverzní lovkyně se opravdu neštítí ničeho.

epa, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz