Předpověď

Vědci varují: Blíží se obří zemětřesení, zabije 40 milionů lidí!

Vědci varují: Blíží se obří zemětřesení, zabije 40 milionů lidí!
Zdroj: Profimedia

Megazemětřesení má podle nich udeřit v nejbližších dnech a má být tak silné, že rozdělí kontinenty na více částí.

Anglický jaderný fyzik Mehran Keshe původem z Iránu tvrdí, že nás čeká katastrofa, jakou svět dosud nezažil. Ameriku a Asii podle něj zasáhne obří zemětřesení a tsunami, které za sebou zanechá až 40 milionů obětí, z toho 20 milionů má být ze západního pobřeží spojených států, uvedl portál express.co.uk.

V důsledku extrémně silných otřesů se podle něj Severní a Jižní Amerika rozdělí na víc kusů. Apokalypsa by podle něj mohla přijít už v druhé polovině října. Že Kesheho teorie nemusí být vůbec scestná, naznačují i američtí odborníci, podle kterých existuje 99% šance, že Kalifornii v nejbližších letech zasáhne tzv. Big One zemětřesení s magnitudou 6,5.

"Vidíme, že počet otřesů v oblasti neustále roste. Očekáváme proto, že v blízké budoucnosti přijde jedno megasilné. Zemětřesení vytvoří velké tsunami, které zničí Mexiko a Mexický záliv, " tvrdí Keshe.

Související obsah

Katastrofa podle něj zasáhne v následujících měsících i Karibik, Čínu a Japonsko. "Japonsko, Čína a Karibik také utrpí obrovské ztráty. Budeme svědky devastace, jaká tu ještě nebyla. Přijdou velké ztráty na životech, zhroutí se světová ekonomika, ale v konečném důsledku to přinese světový mír," dodal jaderný inženýr.

S Keshou souhlasí i expert na zemětřesení Frank Hoogerbeets z Holandska, podle kterého v říjnu někde udeří zemětřesení o síle 8.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Česko zásahlo dosud nejsilnější zemětřesení. Roztrhlo dům v Kraslicích!

Fotky, které berou dech: Přírodní katastrofy, lidská bída, ale i naprosté štěstí

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Předpověď

Důležité Události

Píše se na Deník.cz