Doprava

Chaos u brněnské Olympie: Tisíce aut tam stály několik hodin!

Chaos u brněnské Olympie: Tisíce aut tam stály několik hodin!
Zdroj: zpravy@nova.cz

K absolutnímu dopravnímu kolapsu došlo včera odpoledne u brněnské Olympie. Tisíce aut stály před obchodem v obřích kolonách několik hodin!

Naprostá apokalypsa, tak popisují brněnští řidiči včerejší dopravní situaci u nákupního centra Olympia. Patrně kvůli opravě silnice se tu vytvořily obrovské kolony a auta se z nákupního střediska nemohou dostat.

"U výjezdu z nákupáku se opravuje ve směru na Modřice silnice, druhou stranou se ale taky nedá, protože na mostě přes dálnici je také nějaké omezení," zavolal redakci TN.cz jeden z nespokojených řidičů.

"Celý areál parkoviště u Olympie je naprosto ucpaný, už tři hodiny jsem se nepohnul ani o centimetr," postěžoval si další z řidičů. Ucpané byly všechny výjezdové cesty a auta se z parkoviště nemohla dostat.

Související obsah

Situaci zároveň komplikovala auta, která k nákupnímu středisku přijížděla. "Když ten stav vidí, raději znovu obkrouží kruháč a odjíždějí pryč. Tím pádem ale nemohou auta z parkoviště odjíždět," dodal jeden z mnoha naštvaných šoférů, kteří do redakce volali.

Podle řidičů šlo o naprosté selhání managementu centra i policie, která organizaci dopravy nezvládla. Na místě přítomní policisté uzavřeli příjezd k centru, jinak by se odtamtud tisíce aut nedostaly ani za několik hodin.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Rekordní dopravní zácpa: Měla 344 km

ABSURDNÍ KOMEDIE: Opilý muž zastavil provoz v tunelu. Neuvěříte, proč!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz