Sex

Takhle dlouho by měl trvat ideální sex. Jinak už je nebezpečný

Takhle dlouho by měl trvat ideální sex. Jinak už je nebezpečný
Zdroj: Profimedia

Ačkoli si hodně lidí myslí, že čím déle sex trvá, tím víc si ho oba užijí, opak může být pravdou. Především ženám totiž může být po delší době nepříjemný, či dokonce bolestivý.

Jak dlouho by podle vás měl ideálně trvat sex? Několik minut, půl hodiny nebo snad ještě déle? Některým nevadí promilovat celou noc, úžasnou rozkoš ale můžete zažít za mnohem kratší dobu. Ruku na srdce, divoce bláznit třeba hodinu se nám večer mnohdy ani nechce. Při představě ranního vstávání se z dlouhého sexu stává spíše strašák. Nejen pro starší lidi je totiž hodně vyčerpávající.

Skutečné problémy ale mohou zažít především ženy. Pro ty nejenže může být zdlouhavý sex nepříjemný, ale dokonce bolestivý. Proto se ze zdravotního hlediska vůbec nedoporučuje. Při dráždění se totiž může sliznice velmi lehce podráždit a pochva ztrácí vlhkost. Bolest mohou způsobit také dlouhotrvající "údery" do jiných orgánů v břišní dutině. Nepříjemně podrážděný může být také močový měchýř.

Související obsah

Jak dlouho by měl tedy zdravý a příjemný sex trvat? Podle vědců z americké Společnosti pro sexuální terapii a výzkum by to mělo být maximálně 13 minut . Vyplynulo to z analýzy sexuálního života tisíců Američanů a Kanaďanů. Když je sex delší, je už pro partnery únavný, kratší soulož zase může být nedostatečná.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejdelší dostřik semene nebo vagína ´vzpěračka´? Sexuální rekordy k neuvěření!

DRSNÉ VIDEO: Milovník přirazil tak divoce, že vypíchnul dívku z balkonu

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Krátká zpráva

Bývalý rektor Zima bude kandidovat na prezidenta

Exrektor Univerzity Karlovy a profesor Tomáš Zima se rozhodl, že bude kandidovat na post prezidenta republiky. Potvrdil to redakci TN.cz. "Rozhodl jsem se tak proto, že celý život pomáhám lidem jako lékař, učím studenty a kolegy a vedl jsem také velké instituce. Rád bych, aby naše země byla spokojená, bezpečná a bez extrémů," řekl Zima.

Píše se na Deník.cz