Příšera

Mořská příšera: Tuto obludu vyfotil muž v řeckých vodách!

Mořská příšera: Tuto obludu vyfotil muž v řeckých vodách!
Zdroj: YouTube.com

Trochu hroch a trochu krokodýl. Harvey Robertson (52) vyfotil toto podivné zvíře při plavbě poblíž ostrova Korfu. Jedná se o nový, dosud neobjevený druh?

Skotský turista byl naprosto v šoku. Plavil se Jónským mořem a chtěl zachytit krásy okolí, vytáhl proto fotoaparát a zamířil na mořskou hladinu. Na snímku se ale místo průzračné vody objevila podivná kreatura, která vypadá jako kříženec krokodýla a hrocha.

Ačkoli je fotografie rozmazaná, můžete na ní jasně rozeznat tvary obludy. Vzdáleně připomíná delfína, z vody na vás dokonce vykukuje cosi, co připomíná oko.

Související obsah

Fotografie se podle nadšených pozorovatelů prý navíc neuvěřitelně shoduje s popisem legendární Loch Ness. Jak informuje Mirror, na otázku, co je podivné zvíře zač, neumí s jistotou odpovědět ani experti. Stejně je na tom i fotograf. "Nemám nejmenší tušení, co by to mohlo být, nikdy jsem nic podobného neviděl," uvedl Harvey.

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

NASA zveřejnila unikátní fotografii: Na povrchu Marsu vyfotila živého tvora

Vnuk se přišel rozloučit s umírajícím dědou. Vzal do ruky mobil a poté se stal zázrak


 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz