Pivo

Skvělý orgasmus a silnější erekce! Jak může PIVO zlepšit váš SEX?

Skvělý orgasmus a silnější erekce! Jak může PIVO zlepšit váš SEX?
Zdroj: Profimedia

Vědci mají jasno. Pokud budete pít pivo, budete mít lepší sex! Jak je to možné? Máme pro vás odpověď.

Vědci jsou přesvědčení, že díky pivu může být sex mnohem uspokojivější a pestřejší! Podle zveřejněných závěrů dá oblíbený hořký nápoj vašemu milostnému životu naprosto nový rozměr, lehkým popíjením se podle vědců dostanete o "úroveň výš". A to vše díky obyčejné biologii.

Pokud se před erotickými hrátkami posilníte trochou toho piva, bude váš sex mnohem uspokojivější, tvrdí vědci. Pivo podle nich oddaluje předčasnou ejakulaci, zvyšuje sexuální apetit a také zapříčiňuje lepší vyvrcholení.

Související obsah

Černé pivo má dokonce obdobné vlastnosti, jako "zázračná" viagra. Železo totiž pomáhá červeným krvinkám vytvářet hemoglobin, díky kterému se okysličuje vaše tělo a zvyšuje se cirkulace krve. Následkem je pak silná erekce.

Závěry studie zveřejnil Evropský časopis epidemiologie (European Journal of Epidemiology), informuje o nich i Medical Daily.

Sexuální expert Kat Van Kirk je navíc přesvědčen, že existuje souvislost mezi pitím piva a snížením rizika onemocnění srdce a cév. Probiotika a vitamín B navíc mají podle něj příznivý vliv na celkové zdraví člověka.

Samozřejmě nic se ale nemá přehánět. Nadměrné pití piva může mít za následek odumírání mozkových buněk a s tím související poruchy paměti a chápání. Pivo také odborníci často skloňují v souvislosti s vysokým glykemickým indexem (čím vyšší index, tím delší doba vstřebávání). Pivo totiž obsahuje velké množství cukru, který se pak nevstřebává, jak by měl.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak dnes vypadá Pipi dlouhá punčocha? Podepsal se na ni otřesný životní styl

GALERIE: Nejšílenější alkoholové eskapády Charlieho Sheena v obraze

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz