Google Street View

Žena si zapálila cigaretu a chtěla močit. Pak se stal obří trapas!

Žena si zapálila cigaretu a chtěla močit. Pak se stal obří trapas!
Močící ženu nachytal Google Street View | Zdroj: Google Street View

Takový trapas byste zažít nechtěli. Žena si myslela, že ji nikdo nevidí. Zapálila si cigaretu a chtěla se vymočit na ulici. Pak se ale stalo něco, kvůli čemu se zřejmě musela málem hanbou propadnout do země.

Zažil to každý z nás. Jste mimo domov a najednou máte velkou potřebu navštívit toaletu. Jenže široko daleko žádné veřejné toalety nejsou. Navíc všude je spousta lidí. Přesně takhle se asi cítila žena v nizozemském přístavním městě Almere nedaleko Amsterdamu.

Žena se ale ze svízelné situace dostala. Našla si opuštěný kout v boční uličce jménem Chirurgijnhof. Naštěstí kolem nikdo nešel a tak sundala kalhoty a chtěla si ulevit. Aby si udělala opravdu hezké chvíle, zapálila si navíc ještě cigaretku.

V tu chvíli se ale stalo něco, co opravdu nečekala. Zpoza rohu se přiblížilo vozidlo firmy Google, které snímkuje ulice, a ženu v trochu netradiční pozici nafotilo. Snímek se pak skutečně objevil na portálu Google Street View a stal se doslova senzací.

O ženě píší i světová média. "Žena nonšalantně drží cigaretu a močí proti zdi. Zdá se, že fakt, že ji sleduje kamera, ji nechává naprosto lhostejnou," napsal například britský dailymail.co.uk. Google ale ihned zareagoval a ženu na mapách rozmazal.

Související obsah

Nejde zdaleka o první případ, kdy Google Street View zachytil lidi v choulostivých situacích. Na mapách už se objevily souložící lidé, prostitutky, násilí nebo lidé opalující se na nahoře bez na pláži.

Víte i vy i nějaké podobné situaci na českém Google Street View? Dejte nám vědět na zpravy@nova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OSTUDNÉ FLEKY V ROZKROKU: Victoria Beckham to přehnala na party a povolil jí svěrač

Miley Cyrus už neví coby: Vyčůrala se pro fanoušky a zadek už má zcela holý

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz