Globální oteplování

Globální oteplování zásadně změní náš sexuální život. Jak?

Globální oteplování zásadně změní náš sexuální život. Jak?
Zdroj: Profimedia

Horko, pot, ulepené šaty, to bude brzy to jediné, co budeme znát. Ať už totiž chceme, nebo ne, naše planeta se otepluje stále víc. A bude to mít vliv i na zcela zásadní věc v našem životě. Na sex.

Pěkné počasí má rád snad každý. Když už ale horko trvá moc dlouho, dokáže pěkně lézt na nervy. A obvykle se nám nechce vůbec nic dělat. I takový důsledek by mohlo globální oteplování mít, píše britský Independent.

Oteplování planety je jedním ze zásadních problémů dnešní doby. Na jedné straně dochází k masivnímu odtávání ledovců a zvyšování hladin řek, na straně druhé se zvětšují oblasti, které jsou zcela vyprahlé.

Související obsah

Jenže to není všechno, problém s teplotami výrazně zasáhne i do života lidí a bude mít zásadní vliv na porodnost. Výzkum amerických vědců totiž naznačuje, že se stoupající teplotami přímo úměrně klesá zájem o sex. Po velmi horkých dnech se totiž porodnost (zkoumaná o devět měsíců později) snížila o 0,7 % v porovnání s dny chladnějšími.

Odborníci tak došli k šokujícím závěrům - vysoké teploty buď snižují plodnost, nebo chuť na pohlavní aktivity. Nebo, což je vůbec nejhorší, obojí současně. Tepelné změny totiž ovlivňují frekvenci soulože a mohou mít vliv na hladiny hormonů. To potom negativně působí na kvalitu mužských spermií a ženskou ovulaci.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

BEZ ZÁBRAN: Manželé si to rozdali na pohovce v nákupním centru i před svými dětmi!

Dívka zveřejnila na sociální síti svoji nahou fotku! Její otec udělal něco naprosto šíleného

mom
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz