Video

Národ Karlu Gottovi fandí! Takhle jste mu zazpívali Zvonky štěstí

Zpráva, která minulý týden otřásla celou republikou. Karel Gott musel do nemocnice a zrušil plánované koncerty. Diagnostikovali mu rakovinu mízních uzlin. Podporu mu vyjadřují lidé ze všech koutů země a pozadu nezůstala ani bulvární show Prásk, která pro Gotta připravila exkluzivní dárek.

V těchto dnech už mnohonásobný Zlatý slavík podstupuje léčbu, která mu má pomoci zákeřnou nemoc porazit. A podporují ho skutečně všichni - rodina, známí, fanoušci, domácí i zahraniční média.

"Držíme palce! Kájo, chceme tě slyšet zase zpívat! Jsi náš Gott!!" vzkázal zpěvákovi prostřednictvím našeho webu Jan Csorba. "Panu Gottovi přeji hodně sil k boji s tak zákeřnou nemocí. Věřím, že nad tou mrchou vyhraje a bude tu ještě dlouho se svou rodinou!" přidala se s přáním brzkého uzdravení Magda Marhoulová a s ní desítky dalších.

Související obsah

Kromě toho jste mistra podporovali i společnými fotografiemi. A jak sám Gott řekl, podporu cítí a dodává mu sílu bojovat.

Obrovsky dojemný vzkaz poslal včera Karlu Gottovi pořad Prásk a s ním i všichni jeho fanoušci. Zazpívali mu jeden z jeho hitů Zvonky štěstí, které si v minulosti střihnul s mladičkou Darou Rolins

Podívejte se na poslední reportáž TV Nova o stavu Karla Gotta:

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz