Krádež

Odměna 540 tisíc: Zloději ukradli diamantový prsten za miliony

V sobotu někdo ukradl v bratislavském klenotnictví diamantový prsten v hodnotě několika set tisíc euro, tedy několik milionů korun. Klenotnictví nabízí za informace vedoucí k dopadení pachatele odměnu přes půl milionu korun.

Krádež se stala v sobotu kolem 11. hodiny dopoledne. Diamantový prsten zmizel z klenotnictví ALO diamonds v bratislavském obchodním centru Eurovea.

"V butiku jsou nainstalované kamery, které zachytily dva podezřelé muže. Klenotnoctví ALO diamonds odhaduje, že pachatelé s největší pravděpodobností směřují do zahraničí, protože prodej takového šperku by byl na Slovensku velmi náročný až nemožný," informovala společnost v tiskové zprávě. 

Související obsah

A za informace vedoucí k dopadení pachatele nabízí pořádnou odměnu. "Tímto žádá klenotnictví ALO diamonds o pomoc a nabízí odměnu 20 000 euro (přibližně 540 000 korun) za informace, které povedou k dopadení pachatelů," píše společnost. Jakékoliv informace o mužích na fotografii, prosím oznamte na čísle 158 (Policie ČR) nebo na jakémkoliv policejním oddělení.

hru, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz