Sex

Vědci: Ženy jsou bisexuálky nebo lesbičky, nikdy ne hetero

Vědci: Ženy jsou bisexuálky nebo lesbičky, nikdy ne hetero

Britská studie odhalila, že všechny ženy jsou buď bisexuálky, nebo lesbičky, heterosexuálky nikdy. I respondentky, které označily, že je přitahují muži, totiž kromě nahých mužů na videu vzrušovaly i nahé ženy.

Vědci z univerzity v Essexu do svého výzkumu zahrnuli 345 respondentek různého věku. Ženy nejdříve odpovídaly na otázky ohledně své sexuality a uvedly svou orientaci.

Poté jim odborníci pustili různá videa - na některých byly nahé ženy, na dalších nazí muži. Jejich reakce pak sledovali pomocí speciálních přístrojů.

A hypotéza se potvrdila - heterosexuální ženy přitahovali muži, ale také stejné pohlaví. "Přestože se většina žen označila za heterosexuální, náš výzkum ukázal, že když dojde na to, co je vzrušuje, jsou bisexuální nebo homosexuální, nikdy čistě hetero," uvedl doktor Gerulf Rieger z katedry psychologie, který studii vedl. Šlo o 74 % respondentek.

Související obsah

"Výsledky zároveň ukazují, že to, jak se ženy prezentují veřejně, neznamená, že jsou jejich sexuální preference čistě takové," pokračoval doktor Rieger.

Naopak lesbičky měly o hodně silnější reakci na videa nahých žen, nazí muži je téměř nezajímali. Ve svých reakcích se tedy podobaly spíše mužům, které v obdobné studii také stejné pohlaví nepřitahovalo.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tento muž nemůže mít sex. Podívejte se na něj a pochopíte

KONEČNĚ DŮKAZ! Vědci potvrdili, že pivo zlepší milostný život. A vysvětlili přesně v čem

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz