MMA

UFC zápasník se přiznal k bisexualitě. Dovedl ho k tomu únik soukromého videa

UFC zápasník se přiznal k bisexualitě. Dovedl ho k tomu únik soukromého videa
MMA zápasník Jeff Molina | Zdroj: Profimedia

MMA zápasník Jeff Molina na sociálních sítích zveřejnil prohlášení, ve kterém se přiznává k bisexualitě. Učinil tak kvůli uniklému soukromému videu. Molina je teprve prvním mužským zápasníkem UFC, který se přiznal, že je členem komunity LGBT+.

Zápasník UFC Jeff Molina reagoval na to, že ve čtvrtek na sociálních sítích uniklo jeho soukromé video. Molina v pátek v prohlášení zveřejněném na Twitteru napsal, že je bisexuál, ačkoli to "nebyl způsob", jakým chtěl tuto skutečnost o svém osobním životě oznámit.

Molina je prvním mužským bojovníkem UFC, který řekl, že je součástí komunity LGBT+. Prvním, kdo se přiznal v UFC k homosexualitě byla zápasnice Amanda Nunesová. 

"Nebyl to způsob, jakým jsem to chtěl udělat, ale byla mi vzata šance udělat to, když jsem byl připraven," napsal Molina. "Snažil jsem se udržet svůj milostný život v soukromí před sociálními médii. Chtěl jsem být známý díky svým schopnostem a tomu, čemu jsem zasvětil posledních 11 let svého života a ne takhle," napsal Molina ve svém vyjádření na sociálních sítích. 

Související obsah

Pětadvacetiletý Molina má v profesionálním MMA bilanci 11-2 a v UFC má skóre 3-0. Molina je v současné době suspendován Nevadskou státní atletickou komisí kvůli své údajné roli v sázkařských podvodech.

Na Bellatoru 292 bylo k vidění K.O. jen pro silné povahy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události