Takhle si s námi příroda hraje: Lidi na pláži vyděsila obří tsunami

Báli se, že se na ně žene obří tsunami. Australané si ale nakonec mohli oddechnout, příroda je totiž chtěla jen trochu postrašit, a tak jim nabídla tento ohromující pohled!

Příroda dokáže opravdu divy. O tom se konec konců přesvědčili na vlastní oči i Australané a turisti na pláži Bondi. Nejprve je matička země postrašila pohledem na valící se obří tsunami, poté jim ale nabídla výjev, který opravdu bere dech!

Nebe se změnilo v jedno velké plátno, na kterém se vysílalo opravdu ve velkém stylu. Diváci mohli sledovat nádhernou "oblačnou tsunami", jak místní nebeskou vlnu pojmenovali.

Související obsah

šelfový mrak vzniká, když studený vzduch proudí ven z bouře a hrne před sebou oblačnost.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz