Rodinná tragédie

Rodinná tragédie: Děti se hádaly o kyblíček, chlapeček se oběsil!

Rodinná tragédie: Děti se hádaly o kyblíček, chlapeček se oběsil!
Zdroj: facebook.com

Malí sourozenci (7 a 8) se pohádali o kyblíček, bratr ho mladší sestře rozšlápl a otec ho proto za trest poslal do pokojíčku. Za chvíli ho tam našel oběšeného.

Zní to jako zlý sen. Osmiletý Christopher Furniss-Roe z britského Pontypoolu si po škole spokojeně hrál se svou sestrou Kimberly (7) pak došlo k běžné sourozenecké hádce. "Oba měli dobrou náladu a hráli si spolu," řekl zdrcený otec dětí Jason listu Daily Mail. "Pak ale Kimberly přišla s tím, že jí Christopher rozšlapal plastový kyblík na písek."

Otec ho proto poslal nahoru do pokoje, chlapec se ale zase vytratil ven. Kimberly si přišla stěžovat podruhé, že ji brácha praštil a otec ho znovu za trest posla do pokojíčku.

"O čtvrt hodiny později jsem za ním šel, abych mu dovolil si jít znovu hrát. A tak jsem ho našel." Malý Christopher se oběsil. "Nechápu, jak to mohl udělat. Proč? Do pokoje jsem ho poslal xkrát, když zlobil," říká zděšený Jason.

Související obsah

Chlapci okamžitě odvázal uzel, zavolal záchranku a snažil se ho oživit, to se ale nepodařilo. V nemocnici dítě prohlásili za mrtvé. Policie případ uzavřela jako nešťastnou nehodu.
 

hel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz