APLIKACE TN.CZ
Pilot

Devět mrtvých! Letadlo nezvládlo přistání a narazilo do domu

Firemní letadlo Hawker H25, které převáželo celkem devět lidí, se zřítilo přímo na obytný dům. Podle zahraničních médií nezvládlo přistání na letišti v americkém městě Akron.

Paige McVeigh z Ohia zrovna natáčela video na snapchat, když do sousedního domu znenadání narazilo firemní letadlo. To se snažilo přistát na letišti Akron ve státě Ohio, když zavadilo o telefonní a elektrické kabely. Pilot nedokázal letoun ovládnout a ten se zřítil přímo do obytného domu.

"Povětrnostní podmínky byly špatné s nízkou viditelností a mlhou," vysvětlila možné okolnosti nárazu meteoroložka Quincy Vagell.

Související obsah

Podle Daily Mirror zatím není možné místo blíže prozkoumat, protože požár stále brání policistům ve vyšetřování. Hoří celkem dvě malé budovy s byty. Doma naštěstí nikdo nebyl, jinak by mohly být následky ještě strašlivější.

Na palubě letounu byli dva piloti a sedm cestujících. Všech devět pasažérů zemřelo.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pasažér se na WC činil až příliš: Letadlo do Dubaje muselo přistát kvůli zápachu!

AMERIKOU HÝBE KOČIČÍ SKANDÁL: Kvůli české topmodelce nouzově přistálo letadlo. Už sedí

lud, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz