Koučink

V Praze proběhne první mezinárodní fórum koučů! O čem bude?

Jak pomoci svým klientům nejlépe dosáhnout vysněných cílů a vybudovat si s nimi opravdu pevný vztah? Nejen tím se budou zabývat experti ze všech koutů světa na vůbec prvním mezinárodním fóru pro kouče v Praze. Akce pod záštitou International Coach Federation (ICF) se koná k příležitosti 20 let od založení organizace a zároveň k již desetiletému působení české pobočky.

Největší světová organizace profesionálních koučů (ICF) organizuje historicky první mezinárodní fórum, na kterém se už 26. listopadu představí ti nejlepší z nejlepších. Pro účastníky z řad odborné i laické veřejnosti je připraven bohatý program, na kterém vystoupí profesionální koučové a výborní řečníci jako například John Blakey, Rae Chois nebo Christian Worth.

Kromě tlumočených přednášek, na kterých se dozvíte zajímavosti ze světa koučování i za hranicemi České republiky, se můžete těšit i na slavnostní galavečer, který se ponese v opravdu uvolněném a pohodovém duchu. Organizátoři slibují výborné občerstvení a spoustu zábavy! "Slavnostní galavečer bude jedinečnou příležitostí pro nová setkání a k navázání důležitých kontaktů," uvádí organizátoři.

Neopakovatelnou atmosféru navodí i luxusní prostory čtyřhvězdičkového hotelu Lindner, který se nachází v těsné blízkosti Pražského hradu. Pokud si chcete na fórum zajistit místa, rozhodně byste se ale měli rozhodovat rychle. Na konferenci i na následnou galavečeři je povinná rezervace. Přesné ceny naleznete zde.

ICF ČR navíc vypisuje soutěž o Nejlepší projekt roku 2015 zaměřený na rozvoj koučovací kultury ve firmě. Odměna je přitom více než lákavá. "Každá společnost, která nominuje svůj projekt, získá slevu 6.300 Kč pro 3 osoby. Vyhlášení vítězů proběhne v rámci slavnostního galavečera, kterým završí celodenní program," uzavírá ICF.

O organizaci
 

ICF je největší světovou organizací profesionálních koučů. Pod její křídla spadá více než 26 tisíc koučů z více než 120 zemí světa. Na své členy má vysoké profesní nároky. Každý správný kouč musí vědět například to, jak správně přistupovat ke klientovi a jakým způsobem jej podpořit, aby dosáhl cílů. Za hlavní cíl si ICF klade definovat vysoké profesní standardy profesionálního koučování a podporovat vysokou odbornou úroveň ICF koučů.
 

TN.cz

K tématu Koučink

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz