OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Mezinárodní týden koučování 2022 International Coaching Week (ICW) 2022 16.-23. 5. 2022

Mezinárodní týden koučování 2022 International Coaching Week (ICW) 2022 16.-23. 5. 2022
Zdroj: ICF

Mezinárodní týden koučování se blíží! V pondělí 16. května startuje celosvětový svátek profesionálního koučinku - Mezinárodní týden koučování ICW 2022.

Cílem tohoto týdne je přiblížit široké veřejnosti profesionální koučování a jeho využití v různých oblastech osobního i profesního života. Každoročně jej vyhlašuje Mezinárodní federace koučování (ICF), v České republice je organizován ICF ČR. Profesionální kouči z celého světa přináší v tomto jedinečném týdnu své aktivity bez nároku na honorář, propagují filozofii a přínosy koučování podle standardů ICF a opírají se o celosvětově platný etický kodex.

“Mezinárodní týden koučování je každoroční oslavou síly a dopadu profesionálního koučování. Po celém světě zprostředkovávají profesionální kouči ICF ochutnávky koučování pro bono - bezplatně, aby tak zájemci mohli na vlastní kůži zažít jeho účinky a přínos do profesního i osobního života.  Je to týden nabitý pozitivní energií a radostí z osobnostního rozvoje,” shrnuje Soňa Staňková, PCC. 

“ ICF certifikace kouče znamená pro partnery záruku kvality, odbornosti a profesionality, důležitá je pro ně ale také osobní vazba a pozitivní zkušenost. ICW 2021 splnila očekávání partnerů téměř na 100 %. Partneři ICW 2021 ocenili zejména možnost podpořit v organizaci koučovací kulturu a nabídnout zaměstnancům ochutnávku koučování, dále ocenili individuální přístup, flexibilní domlouvání koučovacích sezení a rozmanitost koučů.” vysvětluje přínos minulého ročníku Pavel Rabenseiffner, člen týmu koordinátorlů ICW 2022.

Letošní ročník Mezinárodního týdne koučování, který připadá na týden od 16. do 24. 5. 2021, nese téma “Reimagine the future / Představte si svou budoucnost”. Celý týden bude doslova nabitý akcemi nejen ve virtuálním prostoru a nabídne desítky akcí - koučovacích ochutnávek, workshopů a informativních přednášek.

„Svůj čas, energii a znalosti dává v tomto ročníku k dispozici pro bono více než 30  koučů z celé České republiky. Svou účastí podporují nejen tuto událost, ale i naši profesní organizaci ICF ČR a pomáhají šířit dobré jméno profesionálního koučinku,“ odhaluje vedoucí koordinátorů ICW 2022 v ICF ČR, Ing. Martina Novotná.

Akce se koná pod záštitou Hospodářské komory České republiky a s podporou partnerů z řad firem a institucí, které podporují koučovací kulturu. Mezinárodní týden koučování v České republice také aktivně podporují koučovací školy s akreditací ICF.

Zájemci, kteří se chtějí seznámit s profesionálními ICF kouči a zažít na vlastní kůži koučování dle standardů ICF, mají možnost využít některou z akcí na www.tydenkoucovani.cz.

Jsme také na sociálních sítích:


International Coach Federation
(ICF) = Mezinárodní federace koučování, založená v roce 1995, je největší světová organizace sdružující profesionální kouče ze 146 zemí celého světa. ICF se zaměřuje na rozvoj profese kouče. Definuje vysoké profesní standardy, zajišťuje nezávislou certifikaci pro kouče a podporuje vytváření globální sítě certifikovaných profesionálních koučů. ICF podporuje kontinuální vzdělávání koučů a akredituje školy a vzdělávací programy podle přijatých standardů pro zaručení profesionality koučování.

V České republice působí Mezinárodní federace koučování od roku 2005. V současné době se česká pobočka Mezinárodní federace koučování, ICF ČR, zaměřuje zejména na podporu profesionálního koučinku, rozvoj vzdělávání v tomto oboru a pořádání akcí, kde je možné získat praktickou zkušenost a zážitek z práce s profesionálním koučem. Více informací na www.coachfederation.cz.

Kontakt: Soňa Staňková, ACC - Prezidentka ICF ČR, komunikace@coachfederation.cz

Akce se koná pod záštitou Hospodářské komory České republiky:

Zdroj: ICF

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz