Rusko

Islamisté se klepou strachy! Rusko zvažuje použití SPECNAZ

Islamisté mají opravdu důvod se bát. Rusko zvažuje poslat do Sýrie Specnaz, obávané zabijáky, kteří dostávají tu nejlepší dostupnou výzbroj a mají za sebou tak tvrdý výcvik, že ho někteří nepřežijí. Útočí bez označení, někdy dokonce v civilu.

Jestli se něčeho teroristé Islámského státu opravdu obávají, pak toho, že Rusko nasadí speciálně vycvičené zabijáky ze Specnaz. Jednotky nemají žádné značení, někdy dokonce nosí civilní oblečení. Ačkoli vypadají na první pohled "normálně", nenechte se zmást. Jejich výcvik je vražedný.

Do elitních jednotek se také nedostane jen tak někdo. Pokud se chcete stát bojovníkem Specnaz, musíte mít skvělou fyzickou kondici, čeká vás totiž nejtěžší armádní výcvik světa. Vojáci postupují tak, jako by opravdu byli ve válce. Někteří se konce neskutečně náročného výcviku ani nedožijí.

Související obsah

Na ty, co obstojí, potom čeká odměna v podobě nejlepší dostupné výzbroje. Jednotky používají například modernizovaný kalašnikov – střely jsou menší a rychlejší, takže při zásahu způsobí větší poranění. Další vychytávka je určená sniperům. Tlumená puška Vintores zabije na 400 metrů vojáka v neprůstřelné vestě.

Vojáci ale nejsou na výzbroji plně závislí. Všichni byli vycvičení tak, aby dokázali zabít člověka holýma rukama.

Jednotky se osvědčily na Ukrajině, nyní je  proto Rusko zvažuje nasadit i do Sýrie.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Po v útocích v Paříží se nemohla přihlásit na Facebook. Potom zjistila krutou pravdu

Zničím ISIS! vyhlásila na sociální síti. Podívejte, co všechno na něj připravila

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Rusko

Důležité Události

Píše se na Deník.cz