Bataclan

Zpěvák o Bataclanu: Lidé utekli do naší šatny, stejně je zmasakrovali

Zpěvák o Bataclanu: Lidé utekli do naší šatny, stejně je zmasakrovali
Zdroj: Profimedia

Poprvé od teroristických útoků v Paříži promluvil zpěvák kapely Eagles of Death Metal o masakru, který se během jejich koncertu odehrál v klubu Bataclan. V osudnou noc tam zemřelo 89 lidí.

Nejkrvavějším místem pařížských útoků byl hudební klub Bataclan. Tam v pátek 13. listopadu vtrhli tři teroristé s automatickými zbraněmi a začali střílet do lidí. Zpěvák Jesse Hughes teď promluvil o tom, jak horor vypadal z pohledu kapely.

"Několik lidí se utíkalo schovat do naší šatny, ale nebylo jim to nic platné. Teroristi se tam dostali a zmasakrovali je. Přežil to jen jediný chlapec, který se schoval pod mou koženou bundu," popsal se slzami v očích frontman kapely. "Hodně lidí tam umřelo jen proto, že chtěli ochránit svoje přátele. Postavili se mezi ně a teroristy a ti je nemilosrdně postříleli," pokračoval zpěvák.

 

Související obsah

"Lidé dělali, že jsou mrtví, byli hrozně vyděšení," řekl Hughes. Samotní členové kapely ihned potom, co pochopili, že jde o útok, slezli z pódia a utekli pryč z budovy. Nikdo z nich nebyl zraněn. Během střelby ale přišel o život spolupracovník kapely Nick Alexander, který prodával reklamní předměty.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DONUTÍ VÁS PLAKAT: Zabili mu milovanou ženu, on vzkázal teroristům, o co ho nikdy nepřipraví


 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz