Karel Gott

Boj s rakovinou pokračuje! Tohle je další plán léčby Karla Gotta

Boj s rakovinou pokračuje! Tohle je další plán léčby Karla Gotta
Zdroj: Profimedia

Na devětatřicetinásobného zlatého slavíka Karla Gotta čeká další fáze chemoterapie. Do Všeobecné fakultní nemocnice nastoupí nejspíš již příští týden. Slavnostní vyhlášení letošního ročníku ankety Český slavík proběhne přitom již tuto sobotu. Dorazí mistr?

Zpěvák Karel Gott absolvoval již ve Všeobecné fakultní nemocnici jeden cyklus chemoterapie. Lékaři mu totiž 27. října během operace dutiny břišní na klinice IKEM diagnostikovali nádor mízních uzlin.

Podle informací, které ve středu zveřejnil deník Blesk, nastoupí Karel Gott do nemocnice již po neděli. Zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová potvrdila Blesku, že další fáze onkologické léčby bude pokračovat za několik dní. Podle informací Blesku to bude příští týden.

Na Karla Gotta čeká další cyklus chemoterapie. Blesk ale upozorňuje, že ten již pacienti snášejí mnohem lépe, než první cyklus, po jehož absolvování byl mistr 17. listopadu propuštěn z nemocnice do domácího léčení.

 

Související obsah

Otázka stále visí nad mistrovou účastí na sobotním předávání Českých slavíků. Anketu o nejpopulárnějšího zpěváka České republiky vyhrál Karel Gott 17 krát. Společně s vítězstvími ve federální verzi, kterou v letech 1962 až 1991 organizoval časopis Mladý svět, má mistr na kontě už neuvěřitelných 39 zlatých slavíků.

Co vzkazují Karlu Gottovi fanoušci a kolegové si připomeňte v reportáži:

Zástupce pořádající agentury Musica Bohemica Jaroslav Těšínský v úterý prozradil deníku Právo, že pořadatelé jsou připraveni na obě varianty. O tom, zda se Karel Gott galavečera zúčastní, se zřejmě rozhodne až během sobotního odpoledne. Záležet bude na tom, jak se legendární zpěvák bude cítit a jestli mu účast doporučí lékaři.

Jestli mistr získá už 40. zlatého slavíka a jestli potěší své fanoušky a na předávání dorazí, sledujte v sobotu 28. listopadu od 20:20 na obrazovkách televize Nova!
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz