Rodinná tragédie

Matka odešla pro pizzu, děti zatím upekly holčičku (1,5) v troubě!

Matka odešla pro pizzu, děti zatím upekly holčičku (1,5) v troubě!
Zdroj: facebook.com

Mladí rodiče odešli nakupovat, doma nechali samotné čtyři malé děti. Když se vrátili domů, naskytl se jim příšerný pohled.

K hororové tragédii došlo v texaském Houstonu teprve pětadvacetiletá matka čtyř dětí Raquel Thompsonová s partnerem odešli podle Fox news pro pizzu. Jiné zdroje uvádějí, že šla do práce nebo že se dvojice vydala na návštěvu k příbuzným, každopádně rodiče nechali děti všechny mladší pěti let samotné doma a vrátili se až po několika hodinách.

Děti si mezitím doma hrály. Tříletí bratři navedli svou teprve devatenáctiměsíční sestřičku J´Zyru, aby vlezla do trouby, a tu pak zavřeli a pustili. Nejstarší, pětileté dítě zatím spalo. Chlapci pak popsali, že trouba byla "horká" a že J´Zyra kopala do dveří. Holčička se upekla.

Související obsah

Když se matka, která je v sedmém měsíci těhotenství a potomky má s různými partnery, vrátila domů, všechny tři děti brečely v kuchyni. Thompsonová se ještě pokoušela J´Zyru oživit, ale marně. Děti skončily v péči úřadů a případ vyšetřuje policie.

Zdroj: facebook.com

Ve stejné ulici přitom bydlí babička dětí Gina Dennisová, ktterou ale Thopsonová zapomněla požádat, aby vnoučata pohlídala.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DONUTÍ VÁS PLAKAT: Zabili mu milovanou ženu, on vzkázal teroristům, o co ho nikdy nepřipraví

hel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz