Zajímavosti

Žena ukázala, jak se zbavit nečistot v troubě pomocí trávy. Trik mnohé šokuje

Žena ukázala, jak se zbavit nečistot v troubě pomocí trávy. Trik mnohé šokuje
Špinavá trouba | Zdroj: TN.cz

Angličanka Bethany Priestová se na sociálních sítích svěřila s tím, jak se dokonale zbavit nečistot z trouby, které se postupem času na roštech usazují. Nezvyklý trik mnohé překvapil, jelikož obsahuje pobyt ve vysoké trávě.

Mnozí by jistě souhlasili s tím, že čištění trouby patří k těm nejhorším domácím pracím. Někdy ani nezáleží na tom, kolik čistících prostředků použijete, jelikož mastnota a usazená špína se prostě nedá vydrhnout.

Angličanka Bethany Priestová se však na internetu svěřila s tipem, jak rošty dokonale vydrhnout. Jediné, co musíte udělat, je vyjmout je z trouby a položit namočené přes noc do trávy, informuje Mirror.

Související obsah

​Sama Bethany se o triku také dozvěděla na internetu a okamžitě se ho rozhodla vyzkoušet. Žena umístila své rošty do vysoké trávy na zahradě a nechala je tam 24 hodin, následně je houbičkou vydrhla a opláchla horkou vodou – a výsledky ji ohromily.

"Moje rošty byly plné spálené špíny a rzi. Tip jsem našla na internetu, když jsem hledala nápady na čištění bez použití chemikálií," vysvětlila Angličanka. "Když jsem rošt přinesla domů a umyla houbičkou, zjistila jsem, že veškerá špína je dole a rošt vypadá úplně jako nový," dodala.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz