Krimi

Školáci ve Vrbně otrávili učitelku! Dali jí vypít jedovatý koktejl!

Dvě teprve dvanáctileté dívky a jeden chlapec ze základní školy ve Vrbně pod Pradědem se pokusili otrávit svou učitelku výtvarné výchovy! A důvod? Neměli ji rádi.

Šílený případ vyšetřují policisté na severní Moravě. Učitelka s třicetiletou praxí skončila v nemocnici poté, co se napila ve třídě otrávené kávy. Děti se ji snažily zabít, protože ji neměly rády. Učitelka naštěstí přežila.

Zatímco kluk s dívkou učitelku zabavili ve třídě, další dívka vnikla do kabinetu, kde nasypala jedovatou směs do kávy. Po hodině se učitelka šla napít. Vzápětí se jí udělalo špatně, měla průjem, točila se jí hlava a nakonec ji odvezla záchranka.

Podle informací TV Nova nejde o první útok těchto žáků na učitelku! Už jednou jí do kávy přimíchali oční kapky. Teď přiznali, že učitelce podali projímadlo a léky, nevědí ale jaké. Možná by se na nic nepřišlo, kdyby se dívky svým činem ve škole samy nechlubily.

Případem se už zabývá policie. "Policie intenzivně prošetřuje všechny informace, které se týkají školského zařízení z Bruntálska," informovala policejní mluvší Soňa Štětínská.

Související obsah

Škola žáky potrestala trojkou z chování. Jedna z dívek je ale vnučkou starosty a ten si do školy přišel stěžovat. Podle něj se totiž nic vážného nestalo.

Ředitel i učitelé se teď o incidentu bojí mluvit. "Je to hrozně nepříjemný průšvih, jsem z toho úplně vedle," řekl jen ředitel školy Zdeněk Bártek. Učitelka útok přežila, psychicky ale v pořádku není.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

6 věcí, které máte doma a které zabíjí: Voda, mrkev, nebo zubní pasta!

Soud o tragické nehodě Paula Walkera: Za smrt si prý může sám!

TN.cz / ych
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Krátká zpráva

Babiš bude mít příští středu návštěvu, přijede za ním maďarský premiér

Předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) příští středu navštíví maďarský premiér Viktor Orbán. Babiš Orbána přijme v Kramářově vile, kde spolu projednají hospodářskou a průmyslovou spolupráci, obranu, migraci a dopady pandemie covidu-19. Oba premiéři se pak setkají i s vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO), maďarským ministrem zahraničních věcí a obchodu Péterem Szijjártem a ministrem pro inovace a technologie Lászlem Palkovicsem. Hlavní náplní jejich setkání bude návštěva společnosti AERO Vochody AEROSPACE, která se zaměřuje na konstrukci a výrobu vojenských a civilních letadel.

Píše se na Deník.cz