Kachny

Islamisté pro smích: Z teroristů udělali bezbranné kačenky!

Humorem proti terorismu. To je dnes oblíbená činnost uživatelů internetu. Na sociálních sítí tvoří a sdílí fotomontáže, kde si utahují z islámských teroristů.

Internet je zaplaven fotomontážemi, které si utahují z propagandistických fotek Islámského státu. Na fotografiích jsou zakryty tváře předních teroristů. Fotomontáže se během chvíle staly velice sledovanou recesí. 

Uživatelé internetu se rozhodli bojovat proti terorismu s humorem. Teroristům nasadili hlavy žlutých gumových kachniček a křičí do světa: “My se vás nebojíme.“ Fotografie a videa, které utvořili aktivní uživatelé sociální sítě 4Chan, teď kolují po celém internetu.

Zdroj: YouTube.com

Výzva uživatelů zněla jednoduše: “Co takhle vyměnit hlavy islámských teroristů za gumové kachničky?“ Po zveřejnění výzvy se na sociálních sítí objevilo přes sto obrázků s hlavou gumové kachničky. Mezi nejoblíbenější patří obrázek islámských teroristů, kteří drží zajatce.

Související obsah


Boj proti terorismu pomocí humoru není neobvyklý. Nedávno například v Belgii vyjádřili uživatelé Twitttleru, že se džigádistů nebojí pomocí obrázků a fotografií koček, kterým nasadili do tlapek zbraně nebo je obvázali šátky. I tyto fotomontáže se během chvíle staly velice oblíbeným příspěvkem na internetu.

iva, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Krátká zpráva

Bývalý rektor Zima bude kandidovat na prezidenta

Exrektor Univerzity Karlovy a profesor Tomáš Zima se rozhodl, že bude kandidovat na post prezidenta republiky. Potvrdil to redakci TN.cz. "Rozhodl jsem se tak proto, že celý život pomáhám lidem jako lékař, učím studenty a kolegy a vedl jsem také velké instituce. Rád bych, aby naše země byla spokojená, bezpečná a bez extrémů," řekl Zima.

Píše se na Deník.cz