Rybička

Děti chtěly rybičku: Otec málem nerozdýchal, co nakonec přinesly!

Děti chtěly rybičku: Otec málem nerozdýchal, co nakonec přinesly!
Zdroj: Profimedia

Maminka se s dětmi vydala koupit zlatou rybičku, dopadlo to legračně. Vtipná konverzace mezi manželi nyní koluje po internetu.

Maminka slíbila svým dvěma dětem, že si půjdou koupit zlatou rybičku. To bylo totiž jediné zvíře, které jim otec dovolil. Když ale přišli do zverimexu, všichni tři se zamilovali do zlatého retrívra a místo rybičky si koupili štěně.

Vtipná zpráva, kterou na to konto žena poslala manželovi, je teď hitem internetu. "Clarku, prosím tě, nezuř," napsala Lexa. "Cos udělala?" odepsal. "No...víš, jak jsme šli s Daveedem a Angelikou koupit tu rybičku," pokračovala žena. "Ano. Jestli přinesete něco jiného než vodního živočicha, tak tě zastřelím," zněla odpověď.

Související obsah

Načež mu manželka poslala fotku štěňátka s dodatkem, že mu dali jméno Rybička. Muž se z této situace snaží vzpamatovat a nemůže uvěřit, že novým členem jejich domácnosti je pes jménem Rybička.

Zdroj: reddit.com

Lexa mu oponuje, že nic tak chlupatého ještě neviděl a že stejně ví, že nevlastní střelnou zbraň. A Clarke ukončuje konverzaci výhružkou, že by tedy Rybička měl být raději to nejchlupatější štěně na zeměkouli. Jejich vtipná konverzace se objevila na Reddit a je z ní hit.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KURIOZNÍ: Rybář vytáhl z moře obří monstrum! Co našel v jeho tlamě? Je tohle vůbec možné?

Fotky pro megalomany: Obří žralok je hitem internetu

hel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz