Krabice

Schovávala před ním 40 let krabice: Neuvěříte, co v nich bylo!

Schovávala před ním 40 let krabice: Neuvěříte, co v nich bylo!
Zdroj: facebook.com

Manželé spolu byli 40 let, celou dobu ale měli jedno tajemství. Žena ho schovávala v krabicích, když je muži nakonec ukázala, dojala ho k slzám.

Bill a Kirsten Bresnanovi (oba 74) spolu žijí celý život, přesto žena před mužem dokázala 40 let tutlat jedno krásné tajemství. Vše začalo v roce 1975, když si manželé udělali výlet z New Yorku do Hamptons a Bill ve vlaku napsal své ženě krátký dopis.

"Jsi ta nejlepší věc, jaká se mi kdy v životě stala. Miluju tě, lásko!" stálo v něm podle ABC News a na konci byla malá ležatá osmička.

A stala se z toho tradice, Bill psal své ženě milostný dopis každý den. Někdy kratší, jindy delší, ale vždy ho zakončil malým symbolem nekonečna. Bill ale netušil, že si Kris dopisy celou dobu schovává na půdě. Rok po roce je tam tajně ukládala do papírových krabic.

Související obsah

Když teď měli manželé 40. výročí svatby, tak mu je ukázala a Billa to dojalo k slzám. Celý den pak spolu ty tisíce dopisů pročítali.

Zdroj: facebook.com

"Ty dopisy jsou jako deník naší lásky. Můžu si vybrat kterýkoli z nich a vzpomenu si, co přesně jsme tehdy prožívali," řekla Kirsten. Kirsten a Bill mají v úmyslu nyní dopisy protřídit a vydat je knižně. Není divu, že se o tak krásný recept na šťastné manželství chtějí podělit se světem.

ČTĚTE TAKÉ:

Romantik vymyslel originální žádost o ruku. Dostal košem!
Vyznejte lásku podle slavných
Miluje vás? Odhalí ho magický test
TEST: Je to pravá láska?

TN.cz

K tématu Krabice

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz