Miss Earth 2015

Tahle kráska z Filipín je nejkrásnější žena Země! FOTKY!

Tahle kráska z Filipín je nejkrásnější žena Země! FOTKY!
Zdroj: Profimedia

Patnáctou Miss Earth se stala krásná Filipínka Angelia Ongová. Korunku vyrobenou z recyklovaného materiálu ji předala její krajanka Jamie Herrellová. Česká zástupkyně Karolína Mališová skončila v elitní šestnáctce.

Soutěž Miss Earth je vyhlašována od roku 2001. Na rozdíl od konkurenčních soutěží Miss World a Miss Universe zohledňuje ekologický aspekt. Účastnice se tak musí prokazatelně angažovat v ekologických projektech. Českou republiku na soutěži reprezentuje II. česká vicemiss. V roce 2012 Češka Tereza Fajksová soutěž vyhrála.

Letos poprvé zamířili organizátoři soutěže do Evropy. Finále se konalo v sobotu večer ve Vídni. Předtím všechna finále až na jedno hostila filipínská města. Kromě Miss Earth je vyhlašována také Miss vzduchu (1. vicemiss), Miss vody (2. vicemiss) a Miss ohně (3. vicemiss).


Pětadvacetiletá Ongová se stala Filipínskou Miss Earth v květnu. Jako filipínská Miss Earth se zaměřuje na propagaci obnovy pralesů a minimalizace uhlíkové stopy.

Související obsah

Titul první vicemiss, respektive Miss vzduchu si odnesla Australanka s bolivijskými kořeny Dayanna Gragedová. Američanka Brittany Paynová se stala Miss vody a titul Miss ohně získala Brazilka Thiessa Sickertová.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Tohle sexy tělo patří nejkrásnější ženě planety! Pokochejte se novou Miss Earth

KOLIK KDO VÁŽÍ? Slavné krásky prozradily, co ukazuje jejich váha!

Strčila do kapsy všechny modelky! Lucie Borhyová ještě nikdy nebyla takhle sexy
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz