Stavebnice

Vánoční cukroví vám pomůže ozdobit oblíbená stavebnice

Člověk je od přírody líný tvor a hledá na práci nejrůznější pomocníky. Jedním z nich je jednoduchý robot celý sestrojený z dílků jedné z nejpopulárnějších stavebnic, který vám pomůže se zdobením vánočního cukroví.

Pro mnohou hospodyňku je pečení vánočního cukroví každoroční radost, pro jinou je to však nemilovaná nutnost jen proto, „aby rodina neřekla, že máme kupovaný“. Jednou věcí je pečivo upéct, dalším krokem je však jeho nazdobení.

Souboj se sáčkem naplněným polevou se často mění v horor. Buď to odnese cukroví, anebo vybavení kuchyně zapatlané lepkavou hmotou. Řešení je nečekané, ale o to účinnější – stavebnice Lego doplněná pár motorky.

Celý popis i s plánkem jak tento „zdobič“ sestavit najdete v pdf formátu přímo na stránkách jeho vynálezce. Ten zároveň uvádí, že první verze robota dokáže kvalitně a vkusně nazdobit tři tvary cukroví – anděla, hvězdu a sněhovou vločku. Zároveň dodává, že klíčem k úspěchu a krásně nazdobenému vánočnímu pečivu, je správná hustota aplikované polevy. Pak už báječným svátkům nic nebrání. Užijte si je ve zdraví, klidu a pohodě.
 

pel
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz