Petr Kramný

RÁNA PRO KRAMNÉHO: Revizní posudek má potvrdit jeho vinu

Dosud proti sobě stály dvě verze, jak Monika a Klára zemřely. Nový revizní posudek však může dlouhý soudní spor ukončit. Podle právničky Kláry Long Slámové totiž potvrzuje, že Petr Kramný svou manželku a dceru zavraždil elektrickým proudem. Soud pokračuje zítra.

Lékařské posudky se na příčině smrti neshodovaly, a tak si nechala soudkyně Renata Gilová vypracovat nový. Ten údajně potvrzuje verzi obžaloby, že byly Monika a Klára zabity elektrickým proudem. Obhajoba naopak tvrdila, že zemřely na otravu jídlem.

"Nový revizní posudek opravdu potvrzuje, že byly zavražděny proudem," prozradila TN.cz právnička obžaloby Klára Long Slámová. "Konkrétnější být nemohu, počkejte si na zítřejší soudní líčení," dodala Slámová.

Nový posudek vypracoval znalecký ústav v Českých Budějovicích, znalci ho ale soudu zaslali jen den před dalším soudním jednáním. Je proto možné, že Kramného obhájkyně Jana Rejžková požádá o odročení soudu, aby si mohla obhajoba nové materiály řádně prostudovat.

Související obsah

Ve čtvrtek by měly u soudu vypovídat právě experti, kteří nový lékařský posudek poskytli. Hlavní líčení začne ve dvanáct hodin, na TN.cz ho budeme sledovat v online přenosu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zbil přítelkyni kvůli postu na Facebooku. Neuvěříte, kam ho soud místo do vězení poslal

Otec Paula Walkera se přidal k žalobě: Porsche může za synovu smrt!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz