Vladimir Putin

Šokující konspirační teorie: Putin je nesmrtelný, dokazují fotky

Šokující konspirační teorie: Putin je nesmrtelný, dokazují fotky
Nesmrtelný Putin | Zdroj: puckjunk.com

Internetem kolují fotografie a reprodukce slavných obrazů, které mají dokazovat, že Ruský rezident je nesmrtelný.

Celý svět zaujala fotografie, která už několik dní koluje po sociálních sítích. Jde o koláž, na které jsou tři portréty mužů ve vojenské uniformě. Jeden z nich je z roku 2015 a je na ní Ruský prezident Vladimír Putin. Zbylé dva portréty jsou z roku 1920 a 1941. A světe div se, má na nich být také Putin.

Podoba mužů je skutečně zarážející. A internetem už se začínají šířit konspirační teorie, podle kterých je ruský prezident nesmrtelný. Diskusí už si všiml například britský portál dailymail.co.uk nebo německý web n-tv.de.

"Existuje mnoho lidí, kteří jsou přesvědčeni, že Putin je všemocný a nesmrtelný. Příznivci těchto teorií vytvořili mýtus, podle kterého je prezident bájný tvor, který přežívá na naší planetě po staletí a možná i po tisíciletí," píší Britové.

Související obsah

Údajně existují i další důkazy o Putinově nesmrtelnosti. Portál Buzzfeed tento rok přišel s teorií, že Putinova tvář může konečně rozluštit tajemství nejslavnějšího portrétu světa Mony Lisy, který namaloval Leonardo da Vinci na počátku 16. století.

Kdo byla záhadná žena, která stála da Vincimu modelem, je dodnes velkou záhadou. Portál Buzfeed má ale jasno. Byl to právě současný ruský prezident. Ten byl ale údajně modelem i pro mnohem starší obrazy, konkrétně pro slavná díla nizozemského mistra Jana van Eycka. Figuruje prý například na obrazu Svatba manželů Arnolfiniových (1434) nebo na portrétu Giovanni di Nicolao Arnolfiniho (kolem 1438).

 

Oficiálně se ale Putin narodil 7. října 1952. Kromě svých politických kroků na sebe několikrát upozornil i různými akrobatickými kousky. V autě s přehledem zvládá ostré zatáčky, rád se proletí rogalem, v judu složí kdejakého protivníka a při rybaření nemá problém vytáhnout pořádný úlovek. Proslul také jako zdatný jezdec na koni, a to za parného léta i tuhé zimy.

Podívejte se na video:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTKY Z VOSKOVÉHO HORORU: Cenu pro nejhorší muzeum voskových figurin vyhrál Madrid

VTIPNÁ GALERIE: Světoví politici jako hvězdy filmových trháků. Budete se válet smíchy!

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz