Zemřelý psí mazlíček se znovu narodí! Naklonují z něj hned dva!

Zemřelý psí mazlíček se znovu narodí! Naklonují z něj hned dva!
Zdroj: Twitter

Když boxer Dylan v červnu zemřel na infarkt, byli jeho majitelé zdrceni. Teď už se ovšem všichni znovu smějou - Dylan totiž už dnes vstane z mrtvých. Nepřeháníme.

Dylanova majitelka Laura Jacques se totiž nehodlala se smrtí milovaného chlupáče smířit a jako první Britka v historii nechala svého zesnulého čtyřnohého parťáka naklonovat.


A obětovala tomu mnoho - nejen částku ve výši 67 tisíc liber (bezmála dva a půl milionu korun), ale i cestu přes půl světa do Jižní Koreje. Právě tam totiž sídlí laboratoř, která klonování provádí.


Podle britského Telegraphu přitom vůbec nebylo jisté, že se Dylana podaří naklonovat - majitelka totiž vědcům část Dylanovy tkáně doručila až 12 dní po jeho smrti. Předchozí vzorky přitom nebyly starší než pět dní.


Související obsah


Vše ale nakonec dopadlo nad očekávání dobře - nejen, že se embryo s Dylanovým genetickým kódem v těle náhradní matky uchytilo, ale místo jednoho štěňátka se narodí štěňata rovnou dvě.


"Vím, že klonování je pro spoustu lidí citlivé a kontroverzní téma, ale stejně tak věřím, že by spousta lidí ráda udělala totéž, co my," uzavírá Laura Jacques.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz