Rozchod

Rozchody roku 2015: Kterým slavným párům se rozpadl vztah?

Rozchody roku 2015: Kterým slavným párům se rozpadl vztah?
Zdroj: TN.cz

Rok 2015 jako by vztahům nepřál. Stejně jako se rozcházely světové celebrity, potkalo neštěstí i mnoho českých hvězd. Komu letos zkrachoval vztah?

Rozchody se letos nevyhýbaly hercům, moderátorům, sportovcům ani zpěvákům. Některé byly už dlouho očekávané, některé naopak překvapivé. Které páry se během uplynulého roku odloučily?

Leoš Mareš a Petra Faltýnová

Modelka a moderátor se rozcházeli a scházeli stále dokola. Na konci ledna potvrdili už definitivní konec vztahu, Leoš Mareš ho oznámil na Instagramu. Prý to bylo společné rozhodnutí a jsou teď oba šťastnější. Mareš po boku módní redaktorky Moniky Koblížkové, Faltýnová má zase movitého přítele z Floridy.

Lucie Bílá a Petr Makovička

Zpěvačka se s o 9 let mladším restaurátorem rozešla po šesti letech. Údajně se neodloučili kvůli někomu třetímu, ale bylo to logické vyústění nefunkčního vztahu. Stále se však považují za přátele, nějakou dobu po rozchodu spolu dokonce bydleli.

Zdroj: isifa.com

Roman Vojtek a Tereza Vojtková

Březnový rozchod Romana s manželkou Terezou byl hodně bouřlivý a část veřejnosti herce považovala za pěkného padoucha. Od manželky totiž odešel jen několik týdnů před tím, než porodila jejich druhé dítě - syna Benedikta. Roman ale tvrdil, že mu byla manželka nevěrná a dítě ani není jeho. Brali se v roce 2009.

Zdroj: TV Nova

Související obsah

Jiří Mádl a Eva Josefíková

Neštěstí se letos nevyhnulo ani mladším párům. Herci Jiří Mádl a Eva Josefíková vypadali ve vztahu opravdu šťastní. Seznámili se na natáčení komedie Probudím se včera a zahráli si spolu i ve filmu Vejška. Rozešli se po více než třech letech na konci března.

Zdroj: Oficiální zdroj

Dagmar Patrasová a Felix Slováček

Důvodem konce dlouholetého manželství byla nevěra. Felix Slováček prožíval románek s malířkou Lucií Gelemovou, ostře sledovaný médii. Nevěru dlouho nepřiznal a manželka byla ochotná dát mu ještě šanci, Slováček se ale napravit nechtěl a pár se tak po 32 letech zřejmě rozvede.


Zdroj: Korzo

Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová

Manželství Vlaďky Erbové a fotbalisty Tomáše Řepky ukončila v srpnu údajná modelčina nevěra, rozvedli se po dvou letech. Erbová měla mít poměr s hokejistou Michalem Gulašim. Pro oba je to už druhý rozvod, spolu mají tříletého syna Markuse.

Zdroj: Profimedia

Související obsah

Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová

Vypadalo to jako osudová láska, ale ani vztah legendárního hokejového brankáře a nejmocnější ženy české mediální scény nevydržel. Rozešli se v srpnu po třech a půl letech. Co za rozchodem stálo, pár neřekl, Dominik ale vzal vinu na sebe. Nadále prý zůstávají přáteli.

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička

Patřili mezi nejhezčí pár Česka. Oblíbení moderátorka a sporťák spolu byli tři roky, mají dceru a plánovali dokonce svatbu. Začali spolu chodit na podzim roku 2012, konec vztahu potvrdili v půlce října. Důvod náhlého rozchodu nekomentovali.

Zdroj: oficiální zdrojHynek Čermák a Daniela Choděrová

Ani tomuto páru rok 2015 nepřál. Populární herec se prý s partnerkou rozešel kvůli tiché manželské krizi a množství práce. Rozchod potvrdili na začátku listopadu. Paparazzi ale Čermáka přistihli s o polovinu mladší kolegyní Veronikou Mackovou, s níž teď údajně žije. S herečkou Danielou Choděrovou má dvě děti.

Zdroj: Profimedia

Kristina Kloubková a Karel Moravec

Další moderátorka Televizních novin ukončila svůj vztah v prosinci. Každý bydlel jinde - Moravec v Brně a Kloubková v Praze. Tanečník ji prý opustil, protože už ho nebavilo být jen chůvou jejich tříleté dcery Jasmíny. Kristina si přitom přála další dítě, to ale byla pro jejího partnera poslední kapka.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz